Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Прилад для догляду за шкірою обличчя D688
  Сучасні розробки для очищення шкіри і посилення ефекту засобів для догляду
  Прибор для ухода за кожей лица D688 BORK
  Косметолог завжди під рукою
  Перед вами повний комплекс процедур для догляду за шкірою в одному гаджеті з насадкою, покритою 24-каратним золотом. Він очищає, зволожує і живить шкіру, покращує її текстуру, піклується про зону навколо очей і забезпечує ліфтинг-ефект. Ви можете створювати свої програми або користуватися рекомендаціями щодо поєднання режимів для wow-ефекту.
  Компактний гаджет з насадкою, покритої 24-каратним золотом, очищає, зволожує і живить шкіру, покращує її текстуру, піклується про зону навколо очей і забезпечує ліфтинг-ефект. Ви можете створювати свої програми або користуватися рекомендаціями щодо поєднання режимів для wow-ефекту.
  Прибор для ухода за кожей лица D688 BORK
  Глибоке очищення і зволоження шкіри
  Кожному типу догляду відповідає комбінація режимів вібрації, нагрівання або охолодження, іонізації та EMS-масажу. Наприклад, для глибокого очищення і зволоження потрібно активувати нагрівання, вібрацію і ION-насичення. Такий вплив усуває забруднення і ороговілі клітини шкіри, виводить токсини, покращує доступ кисню і знімає набряки.
  Кожному типу догляду відповідає комбінація режимів вібрації, нагрівання або охолодження, іонізації та EMS-масажу. Для глибокого очищення і зволоження використовуйте нагрівання, вібрацію і ION-насичення. Такий вплив усуває забруднення і ороговілі клітини, виводить токсини і знімає набряки.
  Прибор для ухода за кожей лица D688 BORK
  Живлення і поліпшення текстури
  Програма живлення включає нагрівання, вібрацію і ION-проникнення. На робочій поверхні утворюються негативно заряджені іони, які допомагають косметичним засобам проникати глибше. Програма поліпшення текстури шкіри заснована на охолодженні, що запобігає втраті рідини з клітин.
  Програма живлення включає нагрівання, вібрацію і ION-проникнення. На робочій поверхні утворюються негативно заряджені іони, які допомагають косметичним засобам проникати глибше. Програма поліпшення текстури шкіри заснована на охолодженні, що запобігає втраті рідини.
  Прибор для ухода за кожей лица D688 BORK
  Підтяжка обличчя і шкіри навколо очей
  Для безопераційної підтяжки шкіри рекомендується поєднувати режим EMS-масажу з нагріванням. Такий вплив сприяє усуненню зморшок і стимулює вироблення власного колагену і еластину. Для підтяжки чутливої ​​шкіри навколо очей активуйте вібрацію з поперемінним нагріванням та охолодженням.
  Для безопераційної підтяжки шкіри поєднуйте EMS-масаж з нагріванням. Такий вплив сприяє усуненню зморшок і стимулює вироблення колагену і еластину. Для підтяжки шкіри навколо очей активуйте вібрацію з поперемінним нагріванням і охолодженням.
  Прибор для ухода за кожей лица D688 BORK
  Персонально підібраний догляд
  Кожна програма активується шляхом увімкнення потрібного режиму на панелі керування. Рекомендації щодо поєднання запропоновані в інструкції. Ви можете використовувати улюблені доглядові засоби та посилювати їх ефект. Активні процедури рекомендується проводити через спеціальні бавовняні серветки або ватяні диски.
  Кожна програма активується шляхом увімкнення потрібного режиму на панелі керування. Рекомендації щодо поєднання запропоновані в інструкції. Ви можете використовувати улюблені доглядові засоби та посилювати їх ефект. Активні процедури проводьте через бавовняні серветки або ватяні диски.
  specification
  Характеристики
  Потужність 3,5 Вт
  Час роботи на 1 заряді До 70 хв
  Режими нагрівання та охолодження Є
  Режими іонізації Є
  Режим вібрації Є
  Режим EMS-масажу Є
  Вага приладу (без станції) 150 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Ємність акумулятора 1000 мА/год
  Зарядна станція Є
  Час заряджання До 4 год
  Серветки для процедур 10 шт.
  Матеріал серветок Бавовна
  Матеріал покриття поверхні Золото 999-ої проби
  Матеріали корпусу Пластик, алюміній
  Країна виробництва Китай
  Аксесуари
  (3)
  Косметичне дзеркало D686
  1 560
  Косметическое зеркало D686 BORK Косметичне дзеркало D686
  Косметичне дзеркало D685
  7 200
  Косметическое зеркало D685 BORK Косметичне дзеркало D685
  Набір пензлів для макіяжу BORK HH808
  7 600
  Набор кистей для макияжа HH808 BORK Набір пензлів для макіяжу BORK HH808