Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Кліматичний комплекс Q780 AQUA CUBE
  Багатофункціональна система для підтримки якості повітря
  Удостоєний нагород
  RedDot Design Award
  GOLD GOOD DESIGN AWARD
  Климатический комплекс Q780 AQUA CUBE BORK
  Поєднання 4 основних функцій
  Комплекс Q780 AQUA CUBE зволожує, очищує і знезаражує повітря. Передові технології та високоякісні компоненти забезпечують максимальну ефективність із мінімальним рівнем шуму від 28 дБ. На дисплеї відображаються основні параметри мікроклімату у приміщенні. 
  Комплекс Q780 AQUA CUBE зволожує, очищує і знезаражує повітря. Він забезпечує максимальну ефективність роботи із мінімальним рівнем шуму від 28 дБ.  На дисплеї відображаються основні параметри мікроклімату у приміщенні. 
  Климатический комплекс Q780 AQUA CUBE BORK
  4 ступені очищення
  Забір повітря здійснюється відразу з 2 сторін. Фільтри попереднього очищення затримують великі забруднення, HEPA-фільтри усувають дрібні частки і мікроорганізми. Модуль знезараження знищує 99,99% бактерій і вірусів. Повітря проходить через диски, що знаходяться у продезінфікованій воді, і насичується вологою. 
  Повітря для очищення забирається з 2 сторін. Фільтри попереднього очищення усувають великі забруднення, HEPA-фільтри — найдрібніші частинки. Модуль знезараження знищує 99,99% бактерій і вірусів. Повітря проходить через диски у продезінфікованій воді і насичується вологою.
  Климатический комплекс Q780 AQUA CUBE BORK
  Потужне зволоження
  Комплекс ефективно зволожує повітря у кімнаті площею до 60 кв. м. Ви можете вибрати одну з 4 швидкостей або нічний режим і налаштувати оптимальний рівень вологості:  40%, 50%, 60% або обрати опцію MAX. Система автоматично підтримає налаштовані параметри.
  Комплекс ефективно зволожує повітря в кімнаті до 60 кв.м. Ви можете вибрати одну з 4 швидкостей або нічний режим і налаштувати рівень вологості:   40%, 50%, 60% або обрати опцію MAX. Система автоматично підтримає налаштовані параметри.
  Климатический комплекс Q780 AQUA CUBE BORK
  Моніторинг якості повітря
  Комплекс контролює концентрацію вуглекислого газу. Підвищений вміст CO2 в повітрі знижує працездатність і негативно впливає на здоров'я.  Про перевищення допустимої концентрації попередять помаранчевий індикатор і повідомлення на дисплеї. Для відновлення якості повітря необхідно провітрити приміщення.
  Система контролює вміст вуглекислого газу в повітрі. Про перевищення допустимої концентрації попередять помаранчевий індикатор і повідомлення на дисплеї. Для відновлення якості повітря необхідно провітрити приміщення.
  Климатический комплекс Q780 AQUA CUBE BORK
  Інтуїтивна система заливання води
  Наливати воду в кліматичний комплекс можна прямо на дисплей, що гарантує максимальну легкість і комфорт використання. Місткий резервуар об'ємом 5,5 л знизить частоту додавання води.
  Наливати воду в кліматичний комплекс можна прямо на дисплей, що гарантує максимальну легкість і комфорт використання.  Місткий резервуар об'ємом 5,5 л знизить частоту додавання води.
  specification
  Характеристики
  Потужність 48 Вт
  Продуктивність зволоження До 650 мл/год
  Площа зволоження До 60 кв.м
  Режими зволоження 40% / 50% / 60% / MAX
  Рівень шуму 28-53 дБ
  Число швидкостей 4
  Нічний режим Є
  Фільтри попереднього очищення 2 шт.
  HEPA-фільтри 2 шт.
  Модуль знезараження Є
  Датчик вуглекислого газу Є
  Індикація рівня вологості Є
  Об'єм резервуара 5,5 л
  Індикація об'єму води Є
  Функція самоочищення Є
  Засіб для очищення Є
  Дисплей Сенсорний
  Підсвічування Є
  Рівні яскравості освітлення 3
  Вага 6,5 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Країна виробництва Китай
  Подивіться на Кліматичний комплекс Q780 AQUA CUBE у доповненій реальності
  Відкрийте цю сторінку в Safari на iPhone або iPad