Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Очищувач повітря A805
  Потужна модель з інтелектуальною системою заміни фільтрів
  Немає у продажу. Оберіть нову модель BORK із цієї категорії
  Очищувачі повітря
  Воздухоочиститель A805 BORK
  Очищення до 58 кв.м у 2 рази швидше

  В очищувачі BORK використовується інноваційна система забору повітря відразу з двох сторін. Це прискорює процес і збільшує площу очищення до 58 кв. м. При цьому з кожного боку розташована надійна система з попереднього і комбінованого фільтрів.
  Система BORK A805 забирає повітря для очищення відразу з двох сторін. Це прискорює процес і збільшує площу очищення до 58 кв. м. З двох сторін знаходяться і комплекси з попереднього і комбінованого фільтрів.
  Воздухоочиститель A805 BORK
  2 комбінованих фільтра з антибактеріальним просоченням
  З двох сторін приладу знаходяться комбіновані системи, що поєднують у собі вугільний і GREEN HEPA фільтри. Вугільний фільтр ефективно усуває неприємні запахи і гази. Фільтр з антибактеріальним просоченням GREEN HEPA не просто затримує, а вбиває 99,97% вірусів, алергенів і мікроорганізмів.
  З двох сторін приладу знаходяться комбіновані системи, що поєднують у собі вугільний і GREEN HEPA фільтри. Вугільний фільтр усуває неприємні запахи і гази. Фільтр з антибактеріальним просоченням GREEN HEPA вбиває 99,97% вірусів, алергенів і мікроорганізмів.
  Воздухоочиститель A805 BORK
  Індикація необхідності заміни фільтрів

  Очищувач повітря BORK A805 повідомляє, коли необхідно очистити фільтр попереднього очищення і оперативно замінити комбінований. Також прилад оснащений таймером для підтримки обраного режиму протягом 1, 4 або 8 годин.
  Очищувач повітря BORK A805 показує, коли необхідно очистити фільтр попереднього очищення і оперативно замінити комбінований. Також прилад оснащений таймером для підтримки обраного режиму протягом 1, 4 або 8 годин.
  Воздухоочиститель A805 BORK
  Інтелектуальне керування
  Поточну якість повітря у приміщенні покаже колірний індикатор. Ви можете використовувати режим SMART, при якому система сама підбере швидкість очищення. Також ви можете вручну встановити нічний режим або обирати одну з 3 швидкостей роботи.
  Якість повітря покаже колірний індикатор. Ви можете використовувати режим SMART, щоб система сама підібрала швидкість, вручну встановити нічний режим або вибрати одну з 3 швидкостей роботи.
  Воздухоочиститель A805 BORK
  Низький рівень шуму під час роботи
  За рахунок продуманої конструкції з мотором, розташованим в центрі системи, потужний очищувач повітря працює максимально тихо — усього 25 дБ в нічному режимі і до 58,7 дБ при максимальній швидкості очищення.
  За рахунок продуманої конструкції з мотором, розташованим в центрі системи, потужний очищувач повітря працює максимально тихо — усього 25 дБ в нічному режимі і до 58,7 дБ при максимальній швидкості очищення.
  specification
  Характеристики
  Потужність 45 Вт
  продуктивність 459,7 куб.м/год
  Площа очищення До 58 кв.м
  Число швидкостей потоку 3
  Число режимів роботи 2
  Таймер вимикання 1, 4, 8 год
  Рівень шуму До 58,7 дБ
  Вага 9,7 кг
  Термін гарантії 1 рік
  Тип керування Електронне
  Фільтр попереднього очищення 2 шт.
  Комбінований фільтр 2 шт.
  Індикатор якості повітря Є
  Датчик світла Немає
  Ручка для перенесення Є
  Матеріал корпусу Пластик
  Країна виробництва Корея