Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір для гриля AG610
  Комплект приладів для приготування страв у вугільному грилі
  Набор для гриля AG610 BORK
  Необхідний комплект
  У наборі 3 прибори: виделка, щипці і лопатка. Основна частина аксесуарів зроблена з нержавіючої сталі, а рукоятки виготовлені з бакеліту - суперстійкого матеріалу, що витримує високі температури і не нагрівається при цьому. Довгі прибори зручно використовувати для приготування страв на вуличному грилі. Завдяки особливій міцності вони зберігають форму навіть у разі сильного впливу.
  У наборі 3 прибори: виделка, щипці і лопатка. Основна частина зроблена з нержавіючої сталі, а рукоятки виготовлені з бакеліту — суперстійкого матеріалу, що витримує високі температури без нагріву. Довгі прибори зручно використовувати для приготування страв на вуличному грилі. Завдяки особливій міцності вони зберігають форму навіть у разі сильного впливу.
  Набор для гриля AG610 BORK
  Продумана конструкція
  Лопатка вперше має гостре лезо на одній стороні, щоб ви могли перевертати стейки і відразу надрізати їх для перевірки готовності. Виделка з 2 зубцями служить для утримання продукту. Щипці оснащені магнітним висувним механізмом для компактного і безпечного зберігання. 
  Лопатка має гостре лезо, щоб ви могли перевертати стейки і відразу надрізати їх для перевірки готовності. Виделка з 2 зубцями утримує продукт.   Щипці оснащені магнітним висувним механізмом для компактного і безпечного зберігання.
  Характеристики
  Число приборів 3 шт.
  Довжина виделки 41 см
  Довжина щипців 45 см
  Довжина лопатки 45 см
  Вага 1,3 кг
  Матеріал основної частини Нержавіюча сталь
  Матеріал рукоятки Бакеліт
  Країна виробництва Китай