Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір засобів для ультразвукового скраба AD682
  Косметичні засоби, що готують шкіру до процедури та підсилюють її ефект
  Набор средств для ультразвукового скраба AD682 BORK
  Гель-пенка SOFT CLEANING
  Мягкое средство с гелем алоэ вера
  и D-пантенолом очищает поры при умывании, устраняет покраснения и улучшает цвет лица.
  Мягкое средство с гелем алоэ вера и D-пантенолом очищает поры при умывании, устраняет покраснения и улучшает цвет лица.
  Набор средств для ультразвукового скраба AD682 BORK
  Гель-скраб ENZYME SCRUB
  Цей мультифункціональний засіб має потрійний ефект. Ензими папайї розм'якшують роговий шар шкіри. Лужний комплекс запускає холодне гідрування, що розкриває пори і вимиває вміст комедонів. Мікрогранули з ідеально згладженою поверхнею здійснюють механічний пілінг і вирівнюють рельєф шкіри.
  Гель-скраб ENZYME SCRUB має потрійний ефект. Ензими папайї розм'якшують роговий шар шкіри. Лужний комплекс розкриває пори і вимиває вміст комедонів. Мікрогранули м'яко відлущують і вирівнюють рельєф шкіри.
  Набор средств для ультразвукового скраба AD682 BORK
  Лосьйон для ультразвукового пілінгу US-PEELING
  Засіб полегшує догляд за допомогою ультразвукового скрабу і підсилює проникнення речовин під час наступних процедур. Іонний комплекс сприяє очищенню пір і зменшенню сальності шкіри. Лосьйон наноситься локально на оброблювану скрабом зону.
  Лосьйон US-PEELING полегшує догляд за допомогою ультразвукового скрабу і підсилює проникнення речовин під час наступних процедур. Іонний комплекс очищує пори і зменшує сальність шкіри. Лосьйон наноситься локально на оброблювану скрабом зону.
  Набор средств для ультразвукового скраба AD682 BORK
  Гель-маска REVITAL EXPRESS
  Маска з екстрактом арніки, гіалуроновою кислотою і D-пантенолом глибоко зволожує, загоює і заспокоює шкіру після апаратних процедур і пілінгів. Для посилення ефекту можна обробити зону ультразвуковим скрабом у режимі масажу.
  Відновлювальний гель-маска REVITAL EXPRESS з екстрактом арніки, гіалуроновою кислотою і D-пантенолом глибоко зволожує, загоює і заспокоює шкіру після апаратних процедур і пілінгів. Для посилення ефекту можна обробити зону ультразвуковим скрабом у режимі масажу.
  Характеристики
  Число засобів 4 шт.
  Об'єм кожного засобу 30 мл
  Витрата кожного засобу 2-4 мл
  Країна виробництва Росія