Введіть назву населеного пункту
Перевірте правильність введення
  Набір засобів для RT-ліфтингу AD681
  Косметичні засоби, що готують шкіру до процедури та підсилюють її ефект
  Набор средств для RT-лифтинга AD681 BORK
  Гель-пенка SOFT CLEANING
  Мягкое средство удаляет загрязнения и очищает поры при умывании, сохраняя оптимальный кислотно-щелочной баланс кожи. Гель алоэ вера и Д-пантенол в составе устраняют покраснения, улучшают цвет лица, успокаивают и восстанавливают кожу.
  Гель-пенка SOFT CLEANING удаляет загрязнения и очищает поры, сохраняя оптимальный кислотно-щелочной баланс кожи. Гель алоэ вера и Д-пантенол в составе устраняют покраснения, успокаивают и восстанавливают кожу.
  Набор средств для RT-лифтинга AD681 BORK
  Контактний гель RT-LIFTING
  Гель підвищеної щільності з еластином і колагеном призначений для RT-ліфтингу. Завдяки вмісту алое вера він має стимулюючу і зволожуючу дію. Засіб потрібно наносити локально на зони обличчя, шиї і декольте для подальшого догляду за допомогою системи RT-ліфтингу.
  Контактний гель RT-LIFTING підвищеної щільності наноситься локально на зони обличчя, шиї і декольте для догляду за допомогою системи RT-ліфтингу. Завдяки вмісту алое вера він має стимулюючу і зволожуючу дію.
  Набор средств для RT-лифтинга AD681 BORK
  Гель LIFTING ULTRA
  Засіб рекомендується наносити після процедури RT-ліфтингу. Еластин і колаген у складі гелю відновлюють пружність шкіри і активують метаболізм тканин. Комплекс TETRAHYAL® з гіалуроновою кислотою глибоко зволожує шкіру, сприяє проникненню активних речовин на інших етапах догляду і стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти в клітинах.
  Гель LIFTING ULTRA рекомендується наносити після RT-ліфтингу. Еластин і колаген відновлюють пружність шкіри і активують метаболізм тканин. Комплекс TETRAHYAL® з гіалуроновою кислотою зволожує шкіру, сприяє проникненню активних речовин на інших етапах і стимулює вироблення гіалуронової кислоти в клітинах.
  Набор средств для RT-лифтинга AD681 BORK
  Гель-маска REVITAL EXPRESS
  Маска з екстрактом арніки, гіалуроновою кислотою і D-пантенолом глибоко зволожує, загоює і заспокоює шкіру після апаратних процедур.
  Відновлювальна гель-маска REVITAL EXPRESS з екстрактом арніки, гіалуроновою кислотою і D-пантенолом глибоко зволожує, загоює і заспокоює шкіру після апаратних процедур.
  Характеристики
  Число засобів 4 шт.
  Об'єм кожного засобу 30 мл
  Витрата кожного засобу 2-4 мл за процедуру
  Країна виробництва Росія